WYCOFANIE MODELI Z OFERTY NIESTANDARDOWEJ OD 01.06.2019

Niniejszym informujemy, iż od dnia 01.06.2019r. pozostawiamy możliwość zamawiania jedynie elementów uzupełniających  oraz dodatków z Oferty Niestandardowej.

Modele (typy frontów)z Oferty Niestandardowej zostaną wycofane z produkcji.

Modele (typy frontów) z Oferty Standardowej (Specjalnej), nadal będą dostępne w niestandardowych wybarwieniach, na dotychczas obowiązujących zasadach.

Decyzja ta jest spowodowana optymalizacją produkcji oraz  wzrostem zainteresowania modelami z Oferty Specjalnej/ Standardowej.

Ewentualne zasadne reklamacje zostaną wykonane  zgodnie z procedurami obowiązującymi w  Firmie Drewpol.

W wyjątkowych przypadkach, wykonywać będziemy także domówienia do istniejących realizacji.

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt.

Przerwa Świąteczna

Szanowni Państwo,

W związku z przerwą świąteczną, od 24.12.2018 do 31.12.2018 w pilnych sprawach, prosimy o kontakt z naszym biurem biznesowym (Magdalena Lewandowska, tel. 797 050 803)

Drewpol Team

III edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home 2018

W tym roku firma Drewpol wzięła udział w III edycji  Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home 2018, które odbyły się w dniach 04 - 07.10.2018.
Nie mogło zabraknąć klasyki Drewpol, tym razem w nowoczesnej odsłonie w postaci frontów Amsterdam.
Prawdziwy zachwyt wśród gości wzbudziły  przepiękne ryflowanki, a także  szlachetny lity dąb w postaci elementów piaskowanych i strukturyzowanych.
Mieliśmy również szansę zaprezentować innowacje lakiernicze w postaci powierzchni anti scratch, antiseptic i anti fingerprint.

Kontynuacją promocji Drewpol o zasięgu międzynarodowym był udział w Międzynarodowych Tagrach Producentów Komponentów i Akcesoriów Meblowych SICAM w Pordenone w dniach 16 – 19.10.2018.
Impreza targowa skupiła międzynarodową grupę wystawców.  Zaprezentowaliśmy ofertę Drewpol wraz z nowymi projektami na dębie i jesionie. Opinie gości bardzo pozytywnie odnosiły się zarówno do naszej standardowej oferty, jak i nowych propozycji. Gorąco zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Targów SICAM.

Przerwa technologiczna od 23 lipca do 03 sierpnia

Szanowni Państwo,

Jak co roku w okresie wakacyjnym nasz zakład będzie poddany niezbędnym konserwacjom sprzętowym. 
Tegoroczną przerwę technologiczną zaplanowano w dniach od 23 lipca do 03 sierpnia.
W związku z powyższym informujemy, że zamówienia: 
1. na ofertę standardową (specjalną) złożone do dnia 22 czerwca,
2. na ofertę niestandardową złożone do dnia 01 czerwca

będą przez nas wykonane jeszcze przed tą przerwą. Zlecenia złożone po tych datach będą realizowane z terminem realizacji po przerwie technologicznej, t.j. po 03 sierpnia 2018 roku 

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Złota Siódemka Branży Meblarskiej 2018

Złota Siódemka Branży Meblarskiej 2018


Miło nam poinformować, że w roku 2018 znaleźliśmy się w zacnym gronie firm wyróżnionych tytułem: Złotej Siódemki. Firma Drewpol otrzymała ten tytuł w kategorii Fronty Meblowe.
Filmik prezentujący wyróżnienie możne obejrzeć pod poniższym linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=5TxCxg3BAvo

 

 

Przerwa Świąteczna w Firmie Drewpol -12-2017

Szanowni Państwo,

Pragniemy Państwa poinformować, iż w związku z przerwą świąteczną, firma DREWPOL Sp. z o.o. w terminie od 27.12.2017 do 07.01.2018 jest nieczynna.

W tym czasie służby handlowe będą cały czas do Państwa dyspozycji.

Zespół Firmy Drewpol

Informacja o Zmianach w Ofercie DREWPOL -10-2017

Szanowni Państwo,

Informujemy, że z oferty DREWPOL zostały wycofane następującej produkty:
- okap FALMEC MIMOZA z obecnym kolorem i strukturą czaszy (w ofercie produktowej będzie tylko dostępny okap MIMOZA z nową białą, wytłaczaną "goffrato" czaszą)
- szufladki z wycięciem na palec SZ-A

Zespół Firmy Drewpol

Nowa Oferta Produktowa Firmy DREWPOL - 09-2017

Szanowni Państwo,

Firma Drewpol z dniem 01.08.2017 roku wprowadziła zmiany w ofercie produktowej. 
Została stworzona OFERTA SPECJALNA (dostępna w zakładce OFERTY) składająca się z 13 modeli najbardziej popularnych wśród klientów zamawiających fronty drewniane. Przedstawione modele obejmują typy dostępne w dotychczasowej ofercie DREWPOL oraz 5 zupełnie nowych modeli, które zostały wprowadzone w tym roku do produkcji. W ofercie zostało ujętych kilka dodatków takich jak listwy, pilastry i kolumny, uzupełniających wszystkie elementy, potrzebne do zabudowy klasycznej kuchni.
Nowa oferta powstała w celu wyjścia naprzeciw klientom firmy DREWPOL i zaoferowania jeszcze bardziej atrakcyjnych, promocyjnych cen  oraz dogodnych terminów realizacji

Wszystkie szczegóły związane z OFERTĄ SPECJALNĄ znajdują się u naszych Dystrybutorów.
W razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Burem Obsługi Klienta lub Przedstawicielami Handlowymi.

Zespół Firmy DREWPOL

Informacja o Wycofanych Produktach z Oferty DREWPOL - 09-2017

Szanowni Państwo,

Informujemy, że z oferty DREWPOL zostały wycofane następującej produkty:
- okap FABER TRENDY
- okap FALMEC MARGARITE GISELLA
- drzwi płycinowo-ramowe typ DP-XAKF z dekorem z modelu Lutosławski
- drzwi płycinowo-ramowe typ DP-XAKF z aplikacją z modelu Lutosławski

Zespół Firmy Drewpol
 

Przerwa Techniczna w Funkcjonowaniu EBOK-u - 08.2017

Szanowni Państwo,

W związku z wdrożeniem nowej oferty cenowej nastąpi przerwa techniczna w funkcjonowaniu EBOK-u firmy DREWPOL w dniach od 01.08.2017 r. do 15.08.2017 r.

Wszystkich klientów, którzy składają zamówienia przez elektroniczny system zamówień firmy DREWPOL, prosimy o składanie zamówień bezpośrednio na e-maile BIURA OBSŁUGI KLIENTA:

biuro1@drewpol.pl

biuro2@drewpol.pl

lub bezpośrednio na adresy PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH:

- Arkadiusz Sowa: a.sowa@drewpol.pl

- Michał Górecki: m.gorecki@drewpol.pl

Ewentualne wątpliwości przy wycenach zleceń, proszę konsultować z pracownikami Biura Obsługi Klienta lub Przedstawicielami Handlowymi.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

Zespół Firmy Drewpol

KBB w Birmingham - 03-2016

Dziękujemy wszystkim pracownikom DREWPOL za wspólny sukces naszego stoiska w czasie targów KBB 2016 w Birmingham.

  

  

IMM Kolonia - 01-2016

Wystawa polskiego wzornictwa podczas międzynarodowych targów mebli i wyposażenia wnętrz IMM 2016 w Kolonii w dniach 18-24 stycznia 2016.

Drewpol na Konferencji Design Sopot - 03-12-2015

   

  

Drewpol na Targach Meblowych w Moskwie - 11-2015

W dniach  23-27 listopada 2015 r. odbyły się Targi Expocentr "Meble-2015" – największe w Rosji i Europie Wschodniej targi mebli, akcesoriów i materiałów obiciowych, które co roku odbywają się w Moskwie, na terenie Expo.

W tym roku firma Drewpol ponownie wzięła udział w Targach wraz z jednym swoich partnerów handlowych na rynek wschodni – firmą Mebelsnab.

W tym roku impreza odbyła się  27 raz, spotkali się na niej przedstawiciele wiodących światowych firm meblowych w celu pokazania nowych kolekcji, nawiązania kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń w zakresie konstrukcji, technologii produkcji, transportu i sprzedaży mebli i okuć meblowych.

O skali przedsięwzięcia mówi chociażby to, że zajęła wszystkie dziewięć pawilonów "Expo" i trwała cały tydzień. Oprócz wystawy mebli w tych dniach odbył się szereg paneli dyskusyjnych i konkurencyjnych imprez, w tym została uroczyście wręczona krajowa nagroda w dziedzinie wzornictwa przemysłowego mebli "Rosyjska кабриоль" i dwie międzynarodowe nagrody: "Za Wysokie Walory" i "Za Udana Promocję Wysokiej Jakości Produktów".
W 2015 r. miejsce wystawy mebli podzielono tradycyjnie na siedem stref, odpowiednich standardowego podziału mebli na miękkie, kuchenne i biurowe, ponadto poszczególne salony będą poświęcone materacom, okuciom, meblom wolnostojącym i wystrojowi wnętrz, a także meblom w stylach "klasyka" i "modern" z różnych krajów.
W zeszłym roku wystawa okazała się wielkim sukcesem: odwiedziło ją ok. 36 tys. osób, a swoje ekspozycje zaprezentowało około 800 firm z 31 krajów, odwiedzającym rzucił się w oczy najwyższy poziom organizacji i przytulna i przyjazna atmosfera. "Meble-2015", w niczym nie ustępuje wystawom z ostatnich lat.
Targi "Expocentr" mają różną skalę. Niektóre z nich gromadzą kilkaset firm członkowskich, niektóre – kilka tysięcy. Zawsze tylko jedno: wszystkie wystawy charakteryzują się dużym autorytetem, a firmy biorące w nich udział – to nie przypadkowy zbiór wystawców, a liderzy w swojej branży.

Firma Drewpol pokazała na stoisku swoje najnowsze propozycje i możliwości produkcyjne, wpisujące się w trendy i modę na wschodnim rynku. Firma połączyła klasykę i nowoczesność w jednej bryle wystawienniczej, pokazując tym samym różnorodność własnej oferty. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, w szczególności modele z najnowszej kolekcji.

   

    

 

 

Drewpol na Konferencji Design Katowice - 26-11-2015

  

   

  

   

Meble produkcji DREWPOL we włoskiej restauracji Forni Rossi w Poznaniu - 07-2015

Firma Drewpol na podstawie projketu dostarczonego przez Inwestora wyprodukowała dedykowane meble z surowca dębowego na zamówienie dla włoskiej restauracji Forni Rossi.

Forni Rossi to restauracja poznańskiej firmy, w której na klientów czekają oryginalne włoskie smaki, a dania przygotowywane są w otwartej kuchni. Wystrój i smaki Restauracji Forni Rossi można podziwiać na drugim poziomie Galerii Malta w Poznaniu na powierzhni 695 mkw.

Właścicielem Forni Rossi jest firma Natuvito sp. z o.o. z Poznania, która prowadzi w Polsce sieć nowoczesnych restauracji samoobsługowych. Ich atutami są włoska kuchnia i dania przyrządzane według tradycyjnych receptur w otwartej kuchni, na oczach klientów.

Wyposażenie meblowe obejmuje stoliki, krzesła, kanapy dębowe z miękkimi siedziskami, hookery oraz elementy dekoracyjne.

Zapraszamy do zasmakowania się w ofercie pierwszej neapolitańska pizzerii w Polsce w otoczeniu wyposażnia z naturalnych materiałów, z pięknym widokiem na Jezioro Maltańskie.

   

  

    

   

  

   

Płyta wiórowa okleinowana o różnych grubościach.

Drewpol w swojej ofercie posiada różnej grubości płyt wiórowych okleinowanych (PWO).

Dostępne grubości to:

Płyta wiórowa okleinowana PWO-1 yp A - gr.1 8mm
Płyta wiórowa okleinowana PWO-4 typ D - gr. 38 mm
Płyta wiórowa okleinowana PWO-5 typ E - gr. 10 mm
Płyta wiórowa okleinowana PWO-6 typ F - gr. 25 mm
Płyta wiórowa okleinowana PWO-7 typ G - gr. 49 mm
Płyta wiórowa okleinowana PWO-8 typ H - gr. 50 mm
Płyta wiórowa okleinowana PWO-9 typ I - gr. 28 mm
 

Płyty są okleinowane fornirem i wybarwiane na indywidualne życzenie Klienta. 

DREWPOL na Konferencji Design we Wrocławiu - 26-02-2015

Od początku roku firma Drewpol bierze czynny udział w dwóch projektach: konferencji "Nowe Trendy w Architekturze Wnętrz"  oraz konferencji "Kuchnia od Kuchni" organizowanych przez firmę Virtus.

Planowanych jest kilkadziesiąt spotkań w ciągu roku z architektami i projketantami wnętrz oraz studiami mebli kuchennych w największych miastach na terenie Polski.

Informację o każdym spotkaniu będziemy zamieszczać na naszej stronie internetwej. Wszytskich zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt z danym przedstawicielem handlowym.

                

Targi MEBLE POLSKA 2015 w Poznaniu.

W dniach 17-20.02.2015 odbyły się Targi Meble 2015 w Pozaniu, w których uczestniczyła także firma Drewpol.

Nasze stoisko zaprezentowaliśmy w niestandardowej, piętrowej konstrukcji, gdzie na parterze pokazaliśmy zabudowę nowoczesną i klasyczną na bazie naszej dotychczasowej oferty produktowej a także nowości oraz prototypów. Wszystkie elementy wykonane z drewna, czyli cała zabudowa meblowa, wszystkie dodatki dekoracyjne oraz panele ścienne zostały wykonane przez Drewpol. Zaprezentowaliśmy najmodniejszą kolorystyka z targów w Mediolanie i Kolonii. Na stoisku pokazaliśmy, że nie należy ani frontów, ani mebli klasyfikować w tzw. "szufladki" stylów, że we wnętrzu nowoczesnym jak i klasycznym mogą przewijać się elementy, które z definicji nie powinny tam pasować, a wpisują się w całość aranżacji zaskakująco dobrze.

Na piętrze pokazaliśmy prototypy naszych nowych produktów. Były to meble wolnostojące jak i nowe sposoby wykańczania drewna. Pragniemy naszych klientów zainspirować do tworzenia oryginalnych, indywidualnych "dzieł sztuki" na bazie naszych produktów. To co zostało pokazane na stosiku, wyznacza także kierunek rozwoju naszej firmy: bycie liderem w Polsce w produkcji komponentów do budowy mebli. W najbliższej przyszłości pragniemy stać się partnerem przy projktowaniu wnętrz dla naszych klientów oraz rozwinąć produkcję elementów dekoracyjnych i pojedynczych egzemplarzy mebli.

      

        

          

     

     

     

        

     

     

   

Promocja na model PUCCINI - 01-08-2014

Z dniem 01.08.2014 rozpoczęła się promocja na jeden z modeli z oferty Drewpolu - PUCCINI.

Promocja w wysokości 10% rabatu obowiązuje od dnia 01.08.2014 i będzie trwać do końca października br. Elementy objęte promocją to drzwi, czoła szuflad oraz blendy w typie XSF i XCFF. Promocja nie dotyczy zleceń magazynowych.

Zapraszamy do skorzytania z oferty!
 

Promocja na model PUCCINI - 01-08-2014

Przerwa postojowa 2014 - 30-05-2014

Szanowni Państwo,

Pragniemy Państwa poinformować, że w związku z planowaną w firmie DREWPOL Sp. z o.o. konserwacją parku maszynowego, w terminie od 21.07.2014 do 01.08.2014 będzie wstrzymana produkcja zamówień.

Zlecenia indywidualne złożone do dnia 06.06.2014  zrealizowane zostaną do dnia 18.07.2014 r.

Zlecenia, które wpłyną po tej dacie będą miały termin realizacji wydłużony o okres przerwy remontowej. Wyrażamy nadzieję, że powyższa informacja pozwoli Państwu na optymalne zaplanowanie zamówień w nadchodzącym okresie.

Jesteśmy przekonani, iż planowane prace remontowo-inwestycyjne pozwolą nam na zaproponowanie Państwu jeszcze lepszej jakości naszych wyrobów, przy równoczesnym sukcesywnym skracaniu terminów dostawy.

Z poważaniem,

Łukasz Walkarz - Członek Zarządu

NOWOŚCI 2014 Drewpol już w ofercie! - 09-05-2014

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować o wprowadzeniu nowych produktów, które poszerzyły ofertę Drewpolu w kategorii MODELI oraz DODATKÓW i OKAPÓW. Poprzez prezentację NOWOŚCI chcemy pokazać  Państwu, nie tylko swoje możliwości produkcyjne przy nowoczesnej formie frontów, ale także zaprezentować możliwość zastosowania klasycznych rozwiązań w nowatorskim wyposażaniu wnętrz.

Do kolekcji modeli wprowadziliśmy nowe wzory rodziny frontów jak ATENY, SOFIA, BERLIN i LUTOSŁAWSKI.

Dla modeli  OSLO i LONDYN, zostały wprowadzone nowe oznaczenia, związane ze zmianą konstrukcji modelu. Dla OSLO: pojawiły się typy HW i HK , okleinowane fornirami naturalnymi i modyfikowanymi z nowym podchwytem. Stary typ FU z rodziny Oslo  zostaje wycofany z produkcji, w przypadku domówień będzie możliwość wykonania pojedynczych elementów. Dla LONDYNU pojawił się nowy typ HU z nowym, głębszym  podchwytem. Stary typ FY z rodziny LONDYNU zostaje wycofany z produkcji, w przypadku domówień będzie możliwość wykonania pojedynczych elementów.

LIZBONIE (typ WW) pojawił się dodatkowo nowy materiał: olcha. Natomiast dla WIENIAWSKIEGO (typ FM)dodatkowymi nowymi materiałami są; dąb i olcha. Typ FM we wszystkich materiałach będzie występował pod jedną nazwą: WIENIAWSKI (do tej pory typ FM w buku funkcjonował jako DWORZAK).

Dla ATEN, SOFII, BERLINA, LUTOSŁAWSKIEGO, LONDYNU, LIZBONY, WIENIAWSKIEGO i HAENDLA pojawiły się nowe wybarwienia katalogowe, które zastąpiły także, w przypadku dotychczasowych rodzin – stare kolory.

Z ciekawych nowości, którymi uzupełniliśmy naszą ofertę w tym roku (wiedząc doskonale, że czasem niewielka zmiana czyni ogromną różnicę), jest cały szereg detali wykończeniowych. Wśród elementów uzupełniających znaleźć można: blendy, czoła, listwy ozdobne, pilastry, kolumny – wszystko w kolorach zgodnych z zamówieniem. Zaproponowaliśmy  również elementy wolnostojące wyposażenia takie jak stoły oraz stojaki na wino. Nowością są także półki podświetlane do samodzielnego zawieszenia lub zabudowy. Dotychczasową kategorię okapy poszerzyliśmy o szereg nowoczesnych okapów, cieszących się dużą popularnością na rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą!

Do pobrania:

Modele:

Dodatki:

Nowość! Fronty odporne na zarysowania - 25-02-2014

Przedstawiamy Państwu nowy, innowacyjny produkt w ofercie Drewpolu - front, który posiada unikalną powłokę lakierniczą odporną na zarysowania, dzięki czemu możne być zastosowany w wielu pomieszczeniach i na różne sposoby, gdyż dostępna jest wersja z ergonomicznym podchwytem oraz zupełnie płaska nowoczesna forma. Oba rozwiązania są chętnie wykorzystywane przez światowej sławy architektów wnętrz, a gama 23 oklein naturalnych i modyfikowanych, stwarza jeszcze większe możliwości do realizacji niezwykłych pomysłów. Ponadto, unikatowy lakier pokrywający powierzchnię w 100% pochłania światło, co powoduje wrażenie głębokiego matu. Niepowtarzalnym efektem jest aksamitna powierzchnia jaką front zyskuje w dotyku.

Fronty fornirowane okleinami naturalnymi to świetne rozwiązanie do małych kuchni dzięki elastyczności dostępnych wymiarów - nie ma typoszeregu i dopłat za nietypowość, a szeroki wybór oklein pomoże rozświetlić kuchnię lub nadać styl i charakter, pomimo niewielkich rozmiarów. W przestrzeniach łączących salon i kuchnię, możemy użyć tego samego frontu, aby stworzyć jedną spójną całość na wielu metrach kwadratowych. Powtórzenie faktury w kilku pomieszczeniach daje wrażenie harmonii w całym domu, więc jest doskonałym pomysłem na zachowanie stylu całości. Okleiny naturalne to odpowiedź na trend wykorzystania materiałów naturalnych w pomieszczeniach, ale również potrzebę otaczania się tym co naturalne. Forniry doskonale prezentują się w nowoczesnych salonach, kuchniach, czy łazienkach bo drewno to przecież nieprzemijające ciepło natury, być może także w twoim domu... 

Fronty Drewpol w programie telewizyjnym Bitwa o Dom -15-01-2014

W jednej z kuchni, która powstała w telewizyjnym show Bitwa o dom, zostały wykorzystane fronty Drewpol - nowoczesny i bardzo charakterystyczny model Warszawa z litej sosny w odcieniu bieli. Fronty zostały pomysłowo zaaranżowane w kuchni przez uczestnków programu. Wnętrze jest funkcjonalne i jednocześnie zachwyca estetyką współczesnego designu, w którą zdecydowanie wpisuje się model WARSZAWA - XBIF. Fronty posiadają strukturyzację, która sprawia, że to właśnie Warszawa ma cenny w projektowaniu detal - nadający wnętrzu charakter. Efekty pracy uczestników prezentują się imponująco!

Dbałość o ochronę środowiska jednym z priorytetów inwestycji w firmie DREWPOL - 04-12-2013

Firma Drewpol – producent frontów meblowych - zakończyła projekt rozpoczęty w 2011 r. :

„Budowa instalacji do oczyszczania gazów odlotowych z lakierni zlokalizowanej na terenie firmy DREWPOL Sp. z o.o.w Osinie.”

Opary wielu składników farb i lakierów są szkodliwe dla środowiska i zdrowia pracowników. Emisje szkodliwych substancji są ograniczane przez zarządzenia państwowe. Wymogi Unii Europejskiej oraz służb ochrony środowiska a także dążenie do dbałości o naturalne otoczenie przez samych producentów, powoduje modernizację procesów technologicznych wewnątrz firm. Kierunek zmian pozwalający na zmniejszenie wielkości emisji i strumienia odpadów będzie nie tylko coraz bardziej ekologicznym podejściem ale też coraz bardziej efektywny ekonomicznie. Ten kierunek w rozwoju został obrany przez  firmę Drewpol.

Odpady ciekłe i stałe powstające  przy wykonywaniu powłok malarskich są określane jako odpady niebezpieczne. Zapobieganie wytwarzania odpadów jest najlepszą metodą ochrony środowiska przed emisjami gazowymi i innymi odpadami. Rozpowszechnianie szkodliwych substancji w środowisku nie było nigdy zamierzoną działalnością. Jednak szereg procesów technologicznych, zwłaszcza związanych z wytwarzaniem powłok malarskich, wymaga używania materiałów szkodliwych dla środowiska.

>Każdy etap procesu wytwarzania powłok malarskich jest źródłem odpadów stałych, ciekłych i emisji gazowych. Firma Drewpol poprzez soją inwestycję zabezpieczyła kolejny już z etapów produkcji, związany z emisją lotnych związków organicznych z operacji nakładania powłok, utwardzania i suszenia. Opary rozpuszczalników dotychczas wyprowadzane były bezpośrednio do atmosfery, teraz, poprzez uruchomienie nowej instalacji opary będą wychwytywane i utylizowane. W związku z instalacją zostanie ograniczona emisji lotnych związków organicznych do powietrza o ok. 95-97%

w trakcie instalacji

Instalacja MIAB FD składa się z 2 filtrów adsorpcyjnych i jednostki utleniającej z wentylatorem obiegu wewnętrznego, utleniaczem katalitycznym i wymiennikami ciepła oraz ogrzewaczami wstępnymi.

Po uruchomieniu główny wentylator zabiera powietrze zawierające Lotne Związki Organiczne i przepuszcza je przez filtr adsorpcyjny, w którym rozpuszczalnik podlega adsorpcji, a czyste powietrze opuszcza jednostkę.

Gdy jeden z filtrów zostaje nasycony przez Lotne Związki Organiczne, to filtr oczyszczony (zregenerowany) zostaje podłączony do fazy adsorpcji. Nasycony filtr poddawany jest desorpcji za pomocą gorącego gazu wytwarzanego w utleniaczu katalitycznym. Faza desorpcji kończy się poprzez chłodzenie filtra węglowego powietrzem.

Rozpatrując możliwości rozwoju technologicznego procesów nakładania powłok lakierniczych, firma Drewpol podjęła decyzję o spalarni, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty wpływu tej inwestycji na środowisko naturalne   i funkcjonowania firmy jako nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Folder z elementami giętymi i nowymi dodatkami już do pobrania - 13-08-2013

ELEMENTY GIĘTE

Fronty gięte w czterech kształtach: wypukłe, wklęsłe, typu „S” oraz typu „2S” zostały wprowadzone jaka gama wyrobów poszerzających program klasycznych czterech kolekcji frontów firmy Drewpol.

Kolekcja elementów giętych to zestaw frontów i czół szuflad, które dzięki finezyjnym wygięciom przybierają różnorodne kształty. Gięte elementy zostały tak pomyślane, by możliwe było płynne poprowadzenie linii mebli. Stanowią one idealne rozwiązanie do zakończenia szafek kuchennych, jednak dzięki frontom i czołom o profilu typu „S” mogą pojawić się nie tylko na zakończeniu zabudowy.

Wygięte fronty w różnych promieniach mogą wyznaczać płynny, owalny kształt kuchni, niemal bez prostych linii. Gięte fronty znajdują zastosowanie również w meblach pokojowych, nadają im stylowy, elegancki wygląd, pozwalają na wykonanie projektów nawiązujących do mebli z poprzednich epok, gdzie dominowały sekretarzyki, komody, biblioteczki z finezyjnie wygiętymi i zdobionymi drzwiczkami.

W profilach gięcia frontów zostały wprowadzone także dodatki – listwy wieńczące, podszafkowe, cokołowe i galeryjki.

WYSOKIE CARGO

Przy projektowaniu kuchni często pojawia się niewielka przestrzeń, której nie można zabudować pełnowymiarową szafką, wówczas znajduje zastosowanie cargo. Do niego mocowane są elementy, których konstrukcja różni się od budowy frontów (najczęściej są to płaskie elementy, często zafrezowane, imitujące kształt drzwiczek).

Nasza firma zaproponowała ciekawe, nietypowe rozwiązanie dla bardzo. wysokiego cargo – frezowany trzon z wbudowanym drewnianym uchwytem, na zwieńczeniu trzonu jest element z roślinnym dekorem, zaś u podstawy baza. Cargo zyskuje dodatkową funkcję, jest kolejnym dekoracyjnym akcentem w kuchni, wzbogaca, urozmaica zabudowę lodówkową, która przestaje być nudnym monolitem.

KOLUMNA

Również tu mamy ciekawą propozycję. W architekturze starożytnej kolumna była solidną podporą, zaś w kuchni spełnia jeszcze jedną funkcję, ozdabia, upiększa, a to dzięki zwieńczeniu z motywem roślinnym, który nawiązuje do dekoru zastosowanego w cargo. Pionowe żłobienia na trzonie kolumny, podkreślone patyną, nadają jej lekkości i również współgrają z trzonem w cargo. Podstawa kolumny, masywna, stojąca bezpośrednio na podłodze zdaje się podtrzymywać blat i stanowi solidną bazę dla lekkiego trzonu i finezyjnie zdobionego kapitelu.

Drewpol w nowej odsłonie!!! - 04-07-2013

Jeszcze do końca roku...!!!

 • Nowa oferta katalogowa  zbudowana w oparciu o bieżące trendy wzornicze 
 • Nowoczesna, rozbudowana strona internetowa z propozycjami dla Klientów i Dystrybutorów
 • Kolejne edycje folderów, katalogów i wzorników odświeżone i wzbogacone o wachlarz nowości!
 • Nowe standardy obsługi i współpracy

Tańsze płyty korpusowe PWO - 04-07-2013

Tylko w Drewpolu płyta korpusowa PWO idealnie dopasowana kolorystycznie do frontów.  Płyta grubości 19 i 39 mm  dostępna jest we wszystkich wybarwieniach oferowanych przez  nas frontów.

A teraz w niższej cenie! SUGEROWANA CENA 229 zł netto/ m 2 Sprawdź promocję u dystrybutorów!

UWAGA: Promocja trwa do końca 2013 roku.

Rozstrzygnięcie konkursu - Homplexowe Wnętrza - 19-06-2013

W ramach wspierania młodych projektanatów firma Drewpol wzięła udział jako partner w konkursie "Homplexowe wnętrza", organizowanym przez firmę Homplex -  właściciela serwisu internetowego z interaktywnymi przepisami na wnętrza homplex.pl oraz warszawskiego dewelopera Atlas Estates - oferującego mieszkania w Warszawie i Gdańsku. Była to inicjatywa aktywizująca kreatywnych projektantów z całej Europy z markami wyposażenia wnętrz.

Listę zwycięzców i nagrodzone prace można zobaczyć na stronie  http://www.homplexowewnetrza.pl 

Nasza firma na targach MEBEL 2012 - Moskwa - 25-01-2013

W dniach 19 - 23 listopada 2012 r. odbyły się międzynarodowe targi meblowe MEBEL 2012 w Moskwie, które po raz kolejny odnotowały wzrost liczby odwiedzających. Ta ważna impreza targowa skupia międzynarodową grupę wystawców, liderów z branży meblowej, stanowi świetną okazję do spotkań biznesowych i zaprezentowania nowej oferty.

Stoisko naszej firmy zlokalizowane było w pawilonie nr 3, gdzie po raz kolejny zaprezentowaliśmy swoją ofertę wraz z nowymi propozycjami frontów i elementów dekoracyjnych. Wśród nich fronty jesionowe w atrakcyjnych jasnych wybarwieniach emaliowych z delikatną patyną oraz fronty dębowe głęboko strukturylizowane, znajdujące zastosowanie jako panele ścienne, elementy blatów, czy korpusów.

Na naszym stoisku stanęły dwa meble klasyczne pokazujące fronty gięte - wklęsłe, wypukłe, w kształcie "S", a także nowe elementy wykończeniowe - listwy wieńczące, nowe kolumny z korbelami w zastosowaniu w cargo, kolumny narożne.

Klienci pozytywnie ocenili przedstawione nowości, według ich opinii wzornictwo i jakość oferowanych przez Drewpol produktów niczym nie ustępuje włoskim konkurentom. 

Konkurs dla architektów - Homplexowe Wnętrza - 04-04-2013

"Homplexowe wnętrza" to inicjatywa aktywizująca kreatywnych projektantów z całej Europy z markami wyposażenia wnętrz. Wśród marek udostępniających swoje produkty znalazła się nasza firma. W powstałych wizualizacjach kuchni zostaną wykorzystane nasze fronty. 

W II edycji konkursu przed uczestnikami postawiono zadanie wykonania fotorealistycznych wizualizacji wnętrz kuchni i łazienek na planach mieszkań warszawskiego dewelopera. Klienci, którzy zdecydują się na zakup lokalu w nieruchomościach developera otrzymają gotowe pomysły na aranżację mieszkania, a projektanci poza przyznanymi nagrodami mają szansę na odpłatne wykonanie dalszych projektów i możliwość ich realizacji we współpracy z klientem. W konkursie „Homplexowe Wnętrza” wygrać można m.in.: podróż na targi w Londynie „100% Design”, nagrody pieniężne, nagrody publiczności i nagrody rzeczowe. Zachęcamy projektantów do udziału w konkursie, więcej informacji o konkursie i rejestracji na stronie: http://homplexowewnetrza.pl

Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane na naszej stronie internetowej po 15 maja 2013.

Konkurs Meble Plus - Produkt 2013 - wyróżnienie - 22-01-2013

Do tegorocznego konkursu zgłoszono ponad 100 produktów. Jury złożone z architektów, projektantów wnętrz, przedstawicieli salonów meblowych, hurtowni akcesoriów i elementów meblowych, uczelni i instytucji związanych z branżą meblową, wybrało zwycięzców i wyróżnionych w 15 kategoriach.

Kolekcja frontów giętych Czajkowski zdobyła wyróżnienie w kategorii Elementy Meblowe i Półfabrykaty. Jest to ważne dla nas wyróżnienie, gdyż oceniając zgłoszone do konkursu produkty jury brało pod uwagę walory wzornicze, jakość wykonania, zgodność z obowiązującymi normami, a także nowarorstwo rozwiązań.

Cieszy nas wyróżnienie przyznane przez tak zacne grono specjalistów związanych z branżą meblarską. Możemy pochwalić się, iż kolekcja giętych frontów Czajkowski znajduje uznanie również wśród naszych Klientów.

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie pamiątkowych statuetek i dyplomów odbyło się podczas gali w dniu 22 stycznia 2013 r. w Warszawie.

Zapytanie ofertowe - Dostarczenie instalacji do oczyszczania gazów odlotowych z wydziału lakierni o przepływie powietrza 1000 - 25000 m3/h ze zdolnością do oczyszczania lotnych związków organicznych zgodnie ze specyfikacją - 15-11-2012

Zapytanie ofertowe - pełne dane w pliku pdf http://www.drewpol.pl/docs/files/Zapytanie.pdf

Firma DREWPOL w zacnym gronie sponsorów książki Profesora Jerzego Smardzewskiego - 15-02-2012

Miło nam poinformować, iż dołączając do grona sponsorów, mamy swój udział w publikacji książki profesora Jerzego Smardzewskiego „Komputerowy zapis konstrukcji mebli w środowisku TopSolid®. 

Pozycja ta traktuje o metodach komputerowego zapisu konstrukcji mebli w dedykowanym dla Meblarstwa środowisku CAD TopSolid®, a jej autor prof. dr hab. inż. Jerzy Smardzewski od lat zajmuje się projektowaniem, konstruowaniem i technologią wytwarzania mebli oraz ich optymalizacją.

Profesor Smardzewski swoją wiedzą dzieli się ze studentami Wydziału Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, gdzie piastuje stanowiska: kierownika Katedry Meblarstwa oraz kierownika Centrum Transferu innowacji i Technologii dla Meblarstwa.

Firma Drewpol zaś współpracowała z Pana Profesorem Smardzewskim w zakresie doradztwa przy wyborze systemu ERP do sterowania produkcją. Pan Profesor opiniował również pod kątem innowacyjności przebiegający w naszej fabryce proces produkcji elementów giętych.

Odebranie wyróżnienia DOBRY DESIGN 2012 - 16-12-2011

12 grudnia w warszawskim hotelu Polonia odbyła się uroczysta gala wręczenia tytułów Dobry Design 2012. Organizowany przez magazyn Dobrze Mieszkaj konkurs Dobry Design wyłonić miał najciekawsze produkty wyposażenia i wystroju wnętrz. 

W kategorii Przestrzeń Kuchni i Jadalni tytuł Dobry Design zdobyła zabudowa kuchenna Warszawa XBIF. Nagrodę odebrali Grzegorz Opaluch i Mirosław Hołówko, przedstawiciele firmy Drewpol.

Drewpol Sp. z o.o. – Zabudowa kuchenna WARSZAWA

Kuchnia XBIF jest połączeniem stylu nowoczesnego i klasycznego. Widać to we frontach, gdzie szafki dolne i wysoka zabudowa są fornirowane, żłobione, a szafki górne - proste, z nadrukiem pod szybą. Kolorystyka samych mebli nawiązuje do kuchni prowansalskich, za to koło ścian i podłóg jest bardzo minimalistyczny, w neutralnej ale wyrazistej czerni. Sam układ zabudowy zgodny jest z aktualną tendencją, aby kuchnia nawiązywała otwartymi pólkami i całym kształtem do zabudowy mebli salonowych, tak aby połączyć stylistycznie te przestrzenie. Autorka opinii: Anna Krzak, Anna Krzak Projektowanie Wnętrz, Kraków, członek jury.

Zapytanie ofertowe - Dostawa instalacji do oczyszczania gazów odlotowych z wydziału lakierni o przepływie powietrza 10000- 40000 m3/h - 03-01-2012

Zapytanie ofertowe - pełne dane w pliku pdf http://www.drewpol.pl/docs/files/zapytanie1.pdf

Drewpol Osina na targach MEBEL 2011 w Moskwie - 08-12-2011

W dniach 19-23.11.2011, firma Drewpol Osina przedstawiała swoją ofertę na międzynarodowej wystawie mebli i wyposażenia wnętrz „MEBEL 2011”.

Targi te to największe wydarzenie branży meblarskiej w Rosji i jedno z najbardziej znanych przedsięwzięć ekspozycyjnych na świecie. W tym roku ekspozycje zajęły wszystkie pawilony i hale Expo o powierzchni 90.000 m kw., w tym 2,5 tys kw. nowo otwartych terenów wystawowych. Wysoki status imprezy potwierdziła obecność podmiotów z 12 krajów, które zaprezentowały najlepsze produkty swoich marek, oraz długo oczekiwane nowości.

Ciekawie przygotowane stoisko Drewpol, przyciągało wielu odwiedzających, którzy w bardzo pozytywny sposób wypowiadali się na temat naszych produktów. Ogólny zachwyt wzbudzała zabudowa kuchni klasycznej, oparta na uciosowym froncie emaliowanym ze złotą patyną. Gustowne dodatki podkreślały jakość wykonania oraz prestiż miejsca.

Wyróżnienie w konkursie Dobry Design 2012 - 25-11-2011

DREWPOL OSINA zdobył wyróżnienie w konkursie Dobry Design 2012 za zabudowę kuchenną WARSZAWA (XBIF sosna)

Jest nam niezmiernie miło poinformować iż zaprojektowana przez naszą projektantkę Małgorzatę Opaluch zabudowa kuchni opartej na jednym z naszych sztandarowych produktów froncie Warszawa (typ XBIF) została wyróżniona przez Jury konkursowe, w skład którego weszło 100 architektów i projektantów wnętrz.

Została ona wyróżniona tytułem Dobry Design 2012.

KATEGORIA: PRZESTRZEŃ KUCHNI Z JADALNIĄ
PRODUCENT i PRODUKT: Drewpol Sp. z o.o. – Zabudowa kuchenna WARSZAWA

To ogromne wyróżnienie dla firmy oraz jej zespołu projektowego, ponieważ w roku 2010 postawiła na poszerzenie swojej docenianej i znanej przez wszystkich klasycznej oferty o modele mające nowoczesny design.

Wyróżnienie które otrzymaliśmy potwierdziło iż cel - DOBRY DESIGN - został osiągniety...

Zobacz informacje o produkcie WARSZAWA

Nowa oferta Drewpol 2010-2011 - 27-09-2010

Z dniem 27 września wezła w życie nowa oferta przygotowana dla Państwa w sezonie 2010-2011.

Szeroka gama kolorystyczna, nowe techniki wybarwiania frontów jak również poszerzenie oferty o wzory w nowych materiałach (sosna, jesion, orzech) to główne cechy tegorocznej propozycji Drewpol.

Przygotowana oferta wzorów nowoczesnych to wynik ostatnich obserwacji trendów wzorniczych przywiezionych z Europy, głównie z Włoch.

Zapraszamy do obejrzenia nowych katalogów.

20-ste urodziny Drewpol - 24-09-2010

Okragła rocznica obchodów 20-lecia istnienia firmy Drewpol na rynku niesie za sobą szereg zmian jakie wprowadzamy aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Poszerzenie oferty o nowoczesne wzornictwo jak rownież szeroka gama kolorystyczna to główne atuty oferty 2010-2011.

W celu uczczenia tak ważnej daty w życiu naszej firmy zorganizowano imprezę weekendową, na którą zaproszeni zostali najważniejsi Klienci.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za obecność i życzymy sobie jak i pozostałym kolejnych 20-stu lat udanej współpracy.

Polityka prywatności

Szanowni Państwo, 

Administratorem Państwa danych osobowych jest  DREWPOL SP. Z O.O.

Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu nawiązania lub zachowania relacji biznesowych pomiędzy Państwem, a DREWPOL SP. Z O.O., marketingu bezpośredniego produktów lub usług oferowanych przez Drewpol Sp. Z O.O., a także w celu przesyłania informacji handlowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, o ile wyrazili Państwo zgodę na ich otrzymywanie.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych, jest artykuł 6 ust. 1 lit. a) lub b) lub f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. 

Prawnie uzasadnionym interesem realizowanym przez administratora jest nawiązanie lub utrzymanie z Państwem relacji biznesowych oraz marketing bezpośredni produktów lub usług oferowanych przez DREWPOL Sp. z o.o.

Przetwarzane kategorie Państwa danych osobowych to dane osobowe, które pochodzą bezpośrednio od Państwa (lub zostały przekazane w Państwa imieniu) lub dane osobowe, które zostały zebrane ze źródeł publicznie dostępnych, w szczególności: imię i nazwisko, adres e-mail, telefon kontaktowy, adres korespondencyjny.

Państwa dane osobowe przechowywane i przetwarzane będą do czasu zgłoszenia przez Państwa żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także żądania ich przeniesienia.

Państwa dane osobowe uzyskane przy zawieraniu umowy oraz w trakcie jej trwania wykorzystujemy w następujących celach: 

 1. zawarcia i wykonania łączącej nas umowy − przez czas trwania umowy i rozliczeń po jej zakończeniu; 
 2. wykonania ciążących na nas obowiązków prawnych, np.: wystawianie i przechowywanie faktur oraz dokumentów księgowych, udzielanie odpowiedzi na reklamacje w terminie i formie przewidzianej przepisami; 
 3. wykrywania  nadużyć  i  zapobiegania  im −  przez  czas trwania  umowy, a następnie przez okres, po którym przedawnią się roszczenia wynikające z łączącej nas umowy, a w przypadku dochodzenia przez nas roszczeń lub zawiadamiania właściwych organów − przez czas trwania takich  postępowań; 
 4. ustalenia,  obrony  i  dochodzenia  roszczeń, co obejmuje m.in. sprzedaż naszych wierzytelności z umowy innemu podmiotowi  −  przez  okres,  po  którym  przedawnią  się roszczenia wynikające z umowy. 

Dane osobowe przechowywane dla celów przesyłania informacji handlowych oraz marketingu bezpośredniego będą przechowywane i przetwarzane do czasu cofnięcia przez Państwa zgody na ich przetwarzanie bądź żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także żądania ich przeniesienia.

Państwa dane przekazujemy innym osobom oraz podmiotom przetwarzającym dane w naszym imieniu, uczestniczącym w wykonywaniu naszych czynności:

 1. naszym pracownikom i innym podmiotom pośredniczącym w sprzedaży naszych produktów i usług, 
 2. podmiotom obsługującym nasze systemy teleinformatyczne lub udostępniającym nam narzędzia teleinformatyczne,
 3. podmiotom świadczącym nam usługi doradcze, konsultacyjne, audytowe, pomoc prawną, podatkową, rachunkową, 
 4. innym administratorom danych przetwarzającym Państwa dane we własnym imieniu: podmiotom prowadzącym działalność pocztową lub kurierską oraz podmiotom prowadzącym działalność płatniczą (banki, instytucje płatnicze), w celu dokonania zwrotów na Państwa rzecz.

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub mają Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

W przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych, mają Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mogą Państwo złożyć do nas wniosek (dotyczący danych osobowych) o:

 1. sprostowanie (poprawienie) danych,
 2. usunięcie danych przetwarzanych bezpodstawnie lub umieszczonych na naszych serwisach internetowych, 
 3. ograniczenie przetwarzania (wstrzymanie operacji na danych lub nieusuwanie danych – stosownie do złożonego wniosku), 
 4. dostęp do danych (o informację o przetwarzanych przez nas danych oraz o kopię danych),
 5. przeniesienie danych do innego administratora danych lub do Państwa.

Jeśli nie chcesz otrzymywać od nas żadnych informacji reklamowych lub promocyjnych wyślij @ na adres biuro@drewpol.pl w celu wyrejestrowania się z listy. Wówczas twój adres e-mail zostanie usunięty z listy mailingowej i nie będziesz otrzymywać naszych newsletterów. Wszystkie wiadomości reklamowe i promocyjne zostaną automatycznie zablokowane. 

W   szczególnych   sytuacjach   mogą   Państwo   w   dowolnym momencie   wnieść   sprzeciw   wobec   przetwarzania   przez nas  Państwa  danych  osobowych  (w  tym  profilowania),  jeśli  podstawą wykorzystania danych jest nasz prawnie uzasadniony interes lub interes  publiczny. W  takiej  sytuacji,  po  rozpatrzeniu Państwa  wniosku,  nie  będziemy  już  mogli  przetwarzać  danych osobowych  objętych  sprzeciwem  na  tej  podstawie,  chyba  że wykażemy, że istnieją:

 1. ważne  prawnie  uzasadnione  podstawy  do  przetwarzania danych,  które  według  prawa  uznaje  się  za  nadrzędne wobec Państwa interesów, praw i wolności, lub 
 2. podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

Mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego w zakresie przetwarzania danych osobowych.

Z wyrazami szacunku
Zarząd Drewpol Sp. z o.o.