Dane kontaktowe

Drewpol Sp. z o.o.

72-221, Osina 27A
Osina, Polska
tel.: +48 91 579 01 00
fax: +48 91 579 01 07
e-mail: biuro@drewpol.pl

NIP 856-13-40-565

KRS nr 125771 Sąd Rejonowy w Szczecinie XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 1 205 000,00 zł

Prezes Zarządu - Radosław Depczyńskil

Wiceprezes Zarządu - Michał Gajdel

Wiceprezes Zarządu - Katarzyna Kroczyńska

Członek Zarządu  - Jarosław Słaby

Członek Zarządu  - Grzegorz Grocholski

 

Dyrektor Handlowy

Radosław Depczyński

tel.: +48 91 579 01 06 

tel.: +48 797 050 800

e-mail: r.depczynski@drewpol.pl

 

Biuro Obsługi Klienta

Ewelina Astachow

tel. +48 91 579 01 33 

tel. +48 797 050 816

e-mail: biuro1@drewpol.pl

 

Ewelina Astachow

tel. +48 91 579 01 06 

tel. +48 797 050 817 

e-mail: biuro2@drewpol.pl

Przedstawiciele handlowi - Polska

Arkadiusz Sowa

tel. +48 797 050 812

e-mail: a.sowa@drewpol.pl

Michał Górecki

tel. +48 797 050 815

e-mail: m.gorecki@drewpol.pl

Przedstawiciele handlowi - Eksport

 

Kontakt w języku angielskim

Ewelina Jakowyszak

tel.: +48 91 579 01 09 

tel.: +48 797 050 803

e-mail: e.jakowyszak@drewpol.pl

 

Kontakt w języku niemieckim

Ewelina Jakowyszak

tel: +48 91 579 01 09

tel: +48 797 050 803

e-mail: e.jakowyszak@drewpol.pl

 
 

Kontakt w języku rosyjskim

Ewelina Jakowyszak

tel: +48 91 579 01 09

tel: +48 797 050 803

e-mail: e.jakowyszak@drewpol.pl

 

Księgowość

Wiceprezes

Katarzyna Kroczyńska

tel.:+48 91 579 01 00

e-mail: k.kroczynska@drewpol.pl

Księgowa

Iwona Kosakiewicz

tel.:+48 91 579 01 00

e-mail: i.kosakiewicz@drewpol.pl

 

Produkcja

Członek Zarządu / Dyrektor ds. Produkcji

Grzegorz Grocholski

tel.:+48 91 579 01 00

tel.:+48 797 050 840

e-mail: g.grocholski@drewpol.pl

 

Zaopatrzenie

 

Jarosław Barszczak

tel.:+48 91 579 01 00

tel.:+48 797 050 870

e-mail: j.barszczak@drewpol.pl

 

Spedycja

Kierownik SWG

Renata Smereka

tel.:+48 91 579 01 29

e-mail: r.smereka@drewpol.pl

 

BHP

Kierownik 

Dariusz Staszek

tel.: +48 797 050 858

e-mail: d.staszek@drewpol.pl