Dane kontaktowe

Drewpol Sp. z o.o.

72-221, Osina 27A
Osina, Polska
tel.: +48 91 579 01 00
fax: +48 91 579 01 07
e-mail: biuro@drewpol.pl

NIP 856-13-40-565

KRS nr 125771 Sąd Rejonowy w Szczecinie XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 765 000,00 zł

Prezes Zarządu - Michał Gajdel

Prezes Zarządu

Michał Gajdel

tel. +48 602 62 64 17

e-mail: michal.gajdel@drewpol.pl

Biuro Obsługi Klienta

Magdalena Lewandowska

Ewelina Astachow

tel. +48 797 050 816, +48 797 050 817 

tel. +48 91 579 01 33

e-mail: biuro1@drewpol.pl

Przedstawiciele handlowi - Polska

Krzysztof Babicki

tel. +48 797 050 812

 

e-mail: k.babicki@drewpol.pl

Michał Górecki

tel. +48 797 050 815

 

e-mail: m.gorecki@drewpol.pl

Przedstawiciel Handlowy - Eksport

 

Export Manager

Radosław Skotnicki

tel. +48 797 050 801

 

e-mail: r.skotnicki@drewpol.pl

 
 
 

Contact in English

Ewelina Jakowyszak

tel.: +48 797 050 803 

tel.: +48 91 579 01 09

e-mail: e.jakowyszak@drewpol.pl

 

Księgowość

Dyrektor ds. Finansowych

Katarzyna Kroczyńska

tel.:+48 797 050 880

tel.:+48 91 579 01 00

e-mail: k.kroczynska@drewpol.pl

Dyrektor ds. Kontrolingu

Anna Wiśniewska

tel.:+48 797 050 882

 

e-mail: a.wisniewska@drewpol.pl

Księgowa

Katarzyna Bednarek

tel.:+48 797 050 883

 

e-mail: k.bednarek@drewpol.pl

Specjalista ds. Controllingu

Klaudia Duda

tel.:+48 797 050 881

tel.:+48 91 579 01 00

e-mail: k.duda@drewpol.pl

 

Produkcja

Dyrektor Zakładu

Grzegorz Grocholski

tel.:+48 797 050 840

tel.:+48 91 579 01 00

e-mail: g.grocholski@drewpol.pl

 

Zaopatrzenie

 

Jarosław Barszczak

tel.:+48 797 050 871

tel.:+48 91 579 01 00

e-mail: j.barszczak@drewpol.pl

 

Spedycja

Kierownik SWG

Renata Smereka

tel.:+48 797 050 828

tel.:+48 91 579 01 29

e-mail: r.smereka@drewpol.pl

 

BHP

Kierownik 

Dariusz Staszek

tel.: +48 797 050 858

e-mail: d.staszek@drewpol.pl