O firmie - Drewpol

 

Misja przedsiębiorstwa:

„Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas absolutnie najważniejsze. Stawiamy na jakość, wzornictwo i sprawną obsługę Klientów. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy”.

 

Nasza firma istnieje na rynku 25 lat. Początki działalności oparte były na wspaniałej tradycji rzemieślniczej. Dziś jesteśmy kilkusetosobowym przedsiębiorstwem. Rozwój naszej firmy jest realizowany dzięki pragnieniu, by w pełni zaspokoić oczekiwania naszych Klientów. Również nowe trendy inspirują nas do tego, by wciąż się doskonalić i podążać za nowościami.

Szczycimy się niebanalnym wzornictwem oraz wyszukanym stylem, dzięki którym odczują Państwo ogromną satysfakcję i radość codziennego przebywania w pięknej i niepowtarzalnej przestrzeni kuchennej.

Korzystamy z najlepszych, starannie selekcjonowanych surowców naturalnych. Jednocześnie ogromną wagę przykładamy do dbałości o środowisko. Dowodem na to jest posiadany przez nas Certyfikat FSC® (FSC-C011045), który przyczynia się do prowadzenia odpowiedzialnej gospodarki leśnej na świecie.

Naszym priorytetem jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości produktów. Dlatego na każdym etapie produkcji prowadzimy szczegółową kontrolę, a nasz proces produkcyjny przebiega zgodnie z wytycznymi systemu zarządzania jakością ISO 9001:2009 gwarantującego doskonałą jakość ostatecznego wyrobu.

Przykładamy wielką wagę, by wciąż unowocześniać i doskonalić nasze produkty, nieustannie prowadzimy prace nad nowym wzornictwem. Osiągnęliśmy pozycję lidera wśród rodzimy producentow frontów meblowych, a nasze wyroby są rozpoznawane i cenione na całym świecie.

 

Zarząd

Prezes Zarządu

Michał Gajdel

tel. +48 91 579 01 00

e-mail: michal.gajdel@drewpol.pl

 


Projekty unijne

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013

Budowa instalacji do oczyszczania gazów odlotowych z lakierni zlokalizowanej na terenie DREWPOL Sp. z o.o. w Osinie