TECHNOLOG PROGRAMISTA

Drewpol Sp. z o.o. z siedzibą w Osinie jest wiodącym producentem frontów meblowych z litego drewna. Obecnie poszukujemy do współpracy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Osina

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie modeli 3D.
  • Tworzenie programów CNC.
  • Pomoc techniczna dla zespołu handlowego.
  • Ścisła współpraca z działem produkcyjnym.
  • Przygotowywanie i bieżąca aktualizacja dokumentacji technicznej na potrzeby procesów produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Znajomość AutoCAD oraz programów do modelowania 3D.
  • Mile widziane doświadczenie w CAM -tworzenie programów obróbczych na CNC.
  • Doświadczenie w zakresie opracowywania i wdrażania dokumentacji technologicznych.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów.
  • Otwartość na nowe rozwiązania.
  • Odpowiedzialność i samodyscyplina pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Interesujące wyzwania przy realizacji zadań.
  • Narzędzia potrzebne do pracy na wykonywanym stanowisku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w formie dedykowanych szkoleń.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Drewpol Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Stolarz / Pomocnik stolarza

Drewpol Sp. z o.o., z siedzibą w Osinie jest wiodącym producentem frontów meblowych z litego drewna. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane kierunkowe),
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle drzewnym,
  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • mowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • zapewniamy posiłki regeneracyjne.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)