Dane kontaktowe

Drewpol Sp. z o.o.

72-221 Osina 27A
Osina, Polska

tel.: +48 91 579 01 00
fax: +48 91 579 01 07

e-mail: biuro@drewpol.pl

Prezes Zarządu
Michał Gajdel

e-mail: michal.gajdel@drewpol.pl

NIP 856-13-40-565
KRS nr 125771
Sąd Rejonowy w Szczecinie XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 765 000,00 zł

Biuro Obsługi Klienta

Specjalista ds. obsługi Klienta

Karolina Lewandowska

tel.: +48 797 050 816

e-mail: biuro1@drewpol.pl

Dział Handlowy

Dyrektor Handlowy/ Wiceprezes  

Adam Wolniaczyk

tel.: +48 797 050 850

e-mail: a.wolniaczyk@drewpol.pl

Regionalny Kierownik ds. Sprzedaży – północ

Arkadiusz Sowa

tel. +48 797 050 812

e-mail: a.sowa@drewpol.pl

(dolnośląskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, opolskie, pomorskie, śląskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie)

Regionalny Kierownik ds. Sprzedaży – południe

Michał Górecki

tel. +48 797 050 815

e-mail: m.gorecki@drewpol.pl

(lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podlaskie, podkarpackie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie)

Księgowość

Dyrektor ds. Finansowych/ Wiceprezes
Katarzyna Kroczyńska

tel.:+48 797 050 880

e-mail: k.kroczynska@drewpol.pl

Księgowa
Magdalena Lewandowska

tel.:+48 797 050 884

e-mail: m.lewandowska@drewpol.pl

Specjalista ds. controllingu

Tetiana Yaschenko

tel.: +48 797 050 882

e-mail: t.yaschenko@drewpol.pl

Produkcja

Dyrektor Zakładu/ Wiceprezes
Grzegorz Grocholski

tel.:+48 797 050 840

e-mail: g.grocholski@drewpol.pl

Kadry

Sylwia Michalak

tel.:+48 797 050 849

e-mail: kadry@drewpol.pl

Zaopatrzenie

Kierownik
Jarosław Barszczak

tel.:+48 797 050 871
e-mail: j.barszczak@drewpol.pl

Spedycja

Kierownik SWG
Renata Smereka

tel.:+48 797 050 828
e-mail: r.smereka@drewpol.pl

BHP

Kierownik
Dariusz Staszek

tel.: +48 797 050 858

e-mail: d.staszek@drewpol.pl