Misja przedsiębiorstwa:

„Z pasją godną rodzinnej stolarni tworzymy zespół. Przetwarzamy drewno, dostarczając naszym Klientom coraz lepsze produkty oraz rozwiązania. Wspólnie rozwijamy się i budujemy sukces.”

Zarząd

Prezes Zarządu
Michał Gajdel
e-mail: michal.gajdel@drewpol.pl

Drewpol Osina

Firma DREWPOL istnieje na rynku w branży produkcji frontów meblowych i dodatków od blisko 30 lat. Początki działalności oparte były na wspaniałej tradycji rzemieślniczej.

Dziś jest to przedsiębiorstwo stawiające na wspólny rozwój całej Załogi, mającej na celu zaspokojenie potrzeb i oczekiwań Klientów. Zadowolenie użytkowników naszych frontów jest dla nas fundamentalną wartością.

Stawiamy na pełną satysfakcję Klienta, jakość, wzornictwo i obsługę zgodną z Jego oczekiwaniem.

Efektem konsekwentnie realizowanych celów i założeń misji jest uzyskanie certyfikatu zarządzania jakością ISO 9001:2015. W halach o łącznej powierzchni 12 000 m2 znajdują swoje miejsce nowoczesne, numerycznie sterowane maszyny, działy obróbki maszynowej i okleinowania, magazyny oraz lakiernia. Drewpol posiada również nowoczesną kotłownię, cztery sterowane komputerowo suszarnie do drewna oraz własne biuro technologiczne i konstrukcyjno-projektowe. Miesięczna produkcja firmy to 7 000 – 10 000 m2 wyrobów. Firma słynie z niebanalnego wzornictwa oraz wyszukanego stylu. Do produkcji wykorzystywane są najlepsze, starannie selekcjonowane surowce naturalne.

Jednocześnie ogromna waga przykładana jest do dbałości o środowisko. Surowiec wykorzystywany w produkcji pochodzi z dobrze zarządzanych lasów, gdzie prowadzona jest planowana i racjonalna gospodarka. Potwierdza to uzyskany przez Firmę certyfikat FSC® CoC (Chain of Custody) o numerze SGSCH-COC-002801, który wiąże się ze stałą kontrolą ilości kupowanego surowca pod kątem zgodności ze standardami FSC® (Forest Stewardship Certification) oraz nadzoru sprzedaży wyrobów certyfikowanych.

Certyfikaty

Drewpol dla przemysłu

  • 30 lat doświadczenia w produkcji frontów i komponentów
  • 140 pracowników, 12 000 m2 powierzchni produkcyjnej
  • Cały proces technologiczny pod kontrolą, od suszenia po lakierowanie i pakowanie
  • Kontrola wilgotności i temperatury otoczenia na każdym etapie procesu
  • Miesięczna produkcja na poziomie 50 000 szt.
  • Certyfikaty ISO 9001:2015, FSC® CoC (nr licencji FSC-C11045)

Projekty unijne

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013

Budowa instalacji do oczyszczania gazów odlotowych z lakierni zlokalizowanej na terenie DREWPOL Sp. z o.o. w Osinie.