Misja przedsiębiorstwa:

„Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas absolutnie najważniejsze.
Stawiamy na jakość wyrobów, wzornictwo i sprawną obsługę Klientów.”

Zarząd

Prezes Zarządu
Michał Gajdel
e-mail: michal.gajdel@drewpol.pl

Drewpol Osina

Firma DREWPOL istnieje na rynku w branży produkcji frontów meblowych i dodatków od blisko 30 lat. Początki działalności oparte były na wspaniałej tradycji rzemieślniczej.

Dziś to kilkusetosobowe przedsiębiorstwo. Rozwój firmy jest realizowany dzięki pragnieniu, by w pełni zaspokoić oczekiwania Klientów. Misja Firmy brzmi: „Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas absolutnie najważniejsze. Stawiamy na jakość wyrobów, wzornictwo i sprawną obsługę Klientów.”

Efektem konsekwentnie realizowanych celów i założeń misji jest uzyskanie certyfikatu zarządzania jakością ISO 9001:2015. W halach o łącznej powierzchni 12 000 m2 znajdują swoje miejsce nowoczesne, numerycznie sterowane maszyny, działy obróbki maszynowej i okleinowania, magazyny oraz lakiernia. Drewpol posiada również nowoczesną kotłownię, cztery sterowane komputerowo suszarnie do drewna oraz własne biuro technologiczne i konstrukcyjno-projektowe. Miesięczna produkcja firmy to 7 000 – 10 000 m2 wyrobów. Firma słynie z niebanalnego wzornictwa oraz wyszukanego stylu. Do produkcji wykorzystywane są najlepsze, starannie selekcjonowane surowce naturalne.

Jednocześnie ogromna waga przykładana jest do dbałości o środowisko. Surowiec wykorzystywany w produkcji pochodzi z dobrze zarządzanych lasów, gdzie prowadzona jest planowana i racjonalna gospodarka. Potwierdza to uzyskany przez Firmę certyfikat CoC (Chain of Custody), który wiąże się ze stałą kontrolą ilości kupowanego surowca pod kątem zgodności ze standardami FSC (Forest Stewardship Certification) oraz nadzoru sprzedaży wyrobów certyfikowanych.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w obróbce i wykańczaniu drewna, forniru i MDF, dążymy do zapewnienia naszym Klientom pewnego, powtarzalnego i znakomitego produktu. Cenimy stabilność, niezawodność i punktualność. Jesteśmy dumni z dostarczania naszym partnerom produktów, które odpowiadają ich potrzebom i zapewniają wartość dodaną i przewagę konkurencyjną.

Certyfikaty

Drewpol dla przemysłu

  • 30 lat doświadczenia w produkcji frontów i komponentów
  • 140 pracowników, 12 000 m2 powierzchni produkcyjnej
  • Cały proces technologiczny pod kontrolą, od suszenia po lakierowanie i pakowanie
  • Kontrola wilgotności i temperatury otoczenia na każdym etapie procesu
  • Miesięczna produkcja na poziomie 50 000 szt.
  • Certyfikaty ISO 9001:2015, FSC-C011045

Projekty unijne

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013

Budowa instalacji do oczyszczania gazów odlotowych z lakierni zlokalizowanej na terenie DREWPOL Sp. z o.o. w Osinie.